MKM / Mustafa Kemal Kültür Merkezi

 1. ATTİLA İLHAN SALONU

 2. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Avrupa yakası gişelerinin hemen yanında yer alan MKM, Avrupa'nın kentsel standartlarına en yakın Beşiktaş ilçesinde Levent - Etiler - Maslak bölgesindeki elverişli konumu ile 8 Aralık 2004'te yaklaşık 1.000 davetlinin katıldığı şık bir açılış kokteyli ve Mucizeler Komedisi müzikalinin gala gösterisi ile sanatseverlerin ve İstanbul halkının hizmetine sunulmuş dev bir komplekstir.

  MKM; yoğun bir yerleşim bölgesinde bulunmasının yanı sıra çok sayıda şirketin yer aldığı, hızla gelişen iş merkezlerinin tam ortasındadır. Bu sebeple günün her saati kalabalık gruplar tarafından ziyaret edilmektedir.

  Beşiktaş Belediyesi'nin iştiraki BELTAŞ A.Ş. tarafından işletilen MKM, Türkiye'de hem kültür merkezi hem de eş büyüklükte bir alış veriş merkezi olarak tek örnektir.

  Mustafa Kemal Merkezi, toplam 23.500 m2 oturum alanına sahip 6 kattan oluşmaktadır:

  Çok Amaçlı Gösteri Salonu (2. kat)
  Beşiktaş Çağdaş (1. kat)
  Alışveriş Merkezi (Zemin, -1. ve -2. katlar)
  Kapalı Otopark (-3 ve -4. katlar) z

  Geniş salonu, her türlü organizasyona uygun alt yapısı, sunduğu kaliteli hizmetleri ve ulaşım kolaylığı ile MKM Gösteri Salonu, kültür - sanat çevrelerinin yanı sıra iş dünyasının da tercih ettiği bir mekan olmayı başarmıştır.

  MKM'nin 2. katı gibi 1. katı da 3 Ekim 2005 tarihinde Beşiktaş Belediyesince Türk sanatına bir ilk olarak kazandırılmıştır. 2.500 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan Beşiktaş Çağdaş; Amerika, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde sıkça rastlanan çağdaş, şık bir sergi salonudur.…

  MKM, Uğur Mumcu Cad. No:8 34335 Akatlar Beşiktaş / İstanbul

  Telefon +90 212 351 93 90 Fax +90 212 351 93 92 www.mkm-oniline.com